Jesteśmy małopolską firmą zajmująca się importem części do motocykli Harley Davidson oraz produkcją odzieży dla motocyklistów. Zaopatrujemy najlepsze sklepy w Polsce i zagranicą.

Nasza odzież motocyklowa szyta jest z najlepszych materiałów przy zachowaniu ścisłej kontroli jakości. Staramy się wypuszczać produkty nietuzinkowe i oryginalne obok których nie da się przejść obojętnie. Nasze produkty są dedykowane dla ludzi z pasją. Kręcą nas rzeczy nietypowe i mało spotykane w Polsce, przede wszystkim old schoolowe motocykle, hot rody, stare amerykańskie samochody. Wszystkie projekty są wykonywane przez nas i objęte są prawami autorskimi. Realizujemy zamówienia dla firm, klubów motocyklowych oraz osób indywidualnych. Cały czas rozwijamy swoją działalność i chętnie podejmiemy się nowego wyzwania.

Ponadto od wielu lat jesteśmy dystrybutorem części oraz akcesoriów do motocykli Harley Davidson. Posiadamy w swojej ofercie części oryginalne, zamienniki oraz to co lubimy najbardziej, czyli części customowe. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala nam budować motocykle, które zdobywają nagrody na międzynarodowych wystawach.

Serwisujemy i przerabiamy motocykle Harley-Davidson. Wszelkie przeróbki customowe nie stanowią dla nas problemu.

Zakres usług oferowanych przez nasz warsztat:

  •     diagnostyka komputerowa
  •     regulacja gaźników, układów zapłonowych
  •     modyfikacje układów wydechowych
  •     naprawy powypadkowe
  •     usługi blacharsko - lakiernicze
  •     usługi tapicerskie
  •     okresowa obsługa motocykli (wymiana płynów, klocków itp.)
  •     dowolne modyfikacje customowe


Zapraszamy do naszej siedziby w Koźmicach Wielkiech 701 (okolice Wieliczki) od poniedziałku do piątku w godz.: 8-16. Nasz sklep jest czynny również w soboty, ale ze względu na częste wyjazdy na różnego rodzaju eventy motocyklowe prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny przed przyjazdem.

Jako dealer części, posiadamy przedstawicielstwo firm:
Custom Chrome, Motorcycle StoreHouse, Zodiac, MID-WEST, KURYAKYN, W&W, Drag Specialties

MOTORCYCLES PERFORMANCE
NIEAUTORYZOWANY SERWIS MOTOCYKLI I DEALER CZĘŚCI HARLEY DAVIDSON ™