Chemia motocyklowa

Cement do tłumików Kleen Flo, OP-095

Testowany do 816°C

Wiecej szczegułów

OP-095
Nowy produkt

11,00 zł

- +

 
Opis

Cement do tłumików Kleen-flo.

Opakowanie (tubka) 170g.

Do naprawy starych i montażu nowych układów wydechowych. Testowany do 816°C.

Sposób użycia:

Montaż nowego układu wydechowego: Wszystkie łączenia tłumika posmarować pastą o grubości ok. 0.5 cm od wewnętrznej strony. Zainstalować tłumik w standardowy sposób. Uruchomić silnik na 3 do 5 min, w celu rozgrzania układu wydechowego. Cement powinien stwardnieć po upływie około pół godziny.

Naprawa starego układu wydechowego: W przypadku drobnej naprawy należy wszystkie luźne cząsteczki oraz kawałki rdzy dokładnie usunąć z reperowanej powierzchni i rozsmarować pastę. Jeżeli uszkodzenie jest duże, należy najpierw zakryć je drucianą siatką, a pastę rozsmarować na siatce. Odczekać kilkanaście minut. Uruchomić silnik na 3 do 5 min w celu rozgrzania układu wydechowego. Cement powinien stwardnieć po upływie około pół godziny.

Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi.

W przypadku kontaktu ze skórą umyć dużą ilością wody. W przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć.

(Kleen-flo kat. #450)

OP-095


www.malyhd.com


Dowiedz się więcej o czasie wysyłki towaru.

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

Zdecyduj Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamów