Moduły świateł

Moduł świateł uniwersalny, EU-091

EU-091
Nowy produkt

940,00 zł

- +

 
Opis

nowy moduł sterowania elektryką (światłami) dedykowany do motocykli customowych, w których instalacja będzie składana od podstaw.
Moduł obsługuje wszystkie światła, przełącznik długie/krótki, kierunkowskazu (z funkcją świateł awaryjnych), światła stop, przycisk rozrusznika, klakson. Opcjonalnie może współpracować z czujnikiem stopki lub sprzęgła.

Wymiary modułu głównego: 50mm x 42mm x 12mm, adapter w kierownicę: średnica 15mm, długość 36mm.

Posiada bardzo małe wymiary, bez problemu znajdzie się dla niego miejsce. Zestaw składa się z modułu głównego oraz adaptera do zamontowania w kierownicy.
Adapter w kierownicy służy do podpięcia do niego przełączników, natomiast sam połączony jest z modułem głównym za pomocą 1 żyłowego przewodu (dołączonego do zestawu) co maksymalnie minimalizuje ilość przewodów które trzeba przeprowadzić z kierownicy pod zbiornik, lub pod siedzenie.

Ponadto urządzenie jest programowalne i posiada dodatkowe funkcje (opcjonalne):
1) Wykorzystanie żarówki 1 włóknowej jako lampki stopu/mijania na jednym obwodzie, światło mijania 50%, stop 100% światła z żarówki lub lampki led.
2) Wykorzystanie kierunkowskazów jako obrysówki (też na jednym obwodzie, na żarówce jednowłóknowej) gdzie żarówki kierunkowskazów świecą światłem ciągłym 20% mocy gdy kierunkowskaz nie pracuje.

EU-091www.malyhd.com


Dowiedz się więcej o czasie wysyłki towaru.

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

Zdecyduj Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamów