logo-kontakt.jpg

Jesteśmy krakowską firmą zajmująca się serwisem i modyfikacjami motocykli, importem części do motocykli Harley Davidson oraz produkcją odzieży dla motocyklistów.

Zaopatrujemy najlepsze sklepy w Polsce i zagranicą.
Nasza odzież motocyklowa szyta jest z najlepszych materiałów przy zachowaniu ścisłej kontroli jakości. Staramy się wypuszczać produkty nietuzinkowe i oryginalne obok których nie da się przejść obojętnie. Nasze produkty są dedykowane dla ludzi z pasją. Kręcą nas rzeczy nietypowe i mało spotykane w Polsce, przede wszystkim old schoolowe motocykle, hot rody, stare amerykańskie samochody.

Wszystkie projekty są wykonywane przez nas i objęte są prawami autorskimi. Realizujemy zamówienia dla firm, klubów motocyklowych oraz osób indywidualnych. Cały czas rozwijamy swoją działalność i chętnie podejmiemy się nowego wyzwania.

   

Ponadto od wielu lat jesteśmy dystrybutorem części oraz akcesoriów do motocykli Harley Davidson. Posiadamy w swojej ofercie części oryginalne, zamienniki oraz to co lubimy najbardziej, czyli części customowe.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Koźmicach Wielkiech 701 (okolice Wieliczki) od poniedziałku do piątku od 8-16.

Mapa dojazdu:

GPS:

N 49o56'53,93"

E 20o2'25,42"


Jako dealer części, posiadamy przedstawicielstwo firm: Custom Chrome, Motorcycle StoreHouse, Zodiac, KURYAKYN, Drag Specialties


MOTORCYCLES PERFORMANCE

NIEAUTORYZOWANY SERWIS MOTOCYKLI I DEALER CZĘŚCI HARLEY DAVIDSON ™


Brak produktów

Zdecyduj Wysyłka
0,00 zł Suma

Zamów